вул. Озерна, 39, Солотвино, Закарпатська область +38 096 611 5555

Оздоровлення в Солотвино

У це важко повірити, але в Солотвино є шматочок Мертвого моря! Басейн з солоною водою, наповнений водою кращий за складом, ніж води Мертвого моря.
Занурення у воду створює гармонію всередині нашого організму і приносить неоціненну користь. Солотвинська сіль, проникаючи в кров і тканину, сприяє поліпшенню функцій внутрішніх органів, стимулює вироблення необхідних речовин.
Купання в солоній воді найчастіше рекомендують в якості лікування, так як це один з найкорисніших і дієвих методів впливу на організм людини. У солоній воді присутні необхідні організму мідь, цинк, марганець, йод, фосфор. Бром в складі морської води несе заспокійливу дію. Магній дозволяє виводити зайву рідину, сприятливо діючи на внутрішній тиск.
Шкіра людини відмінно вбирає рідини, а тому всі речовини, що знаходяться в складі морської води, без проблем проникають всередину. За допомогою крові вони переносяться по всьому організму. При цьому стимулюється кровоносна система, поліпшується обмін кисню, а тіло очищається від шкідливих речовин.Після купання в солоній воді шкіра стає більш еластичною, приймаючи здоровий вигляд. Не потрібно також пояснювати, наскільки корисний для людини йод, який допомагає залишатися бадьорим, легше переносити стреси і боротися з хворобами.

Скупавшись в солоній воді, ви даєте можливість своєму організму відпочити і підготуватися до майбутніх досягнень.
Звичайно, море замінити ми не можемо, але максимально наблизити його до Вас – цілком нам під силу!